Nakupujte výhodněji

Registrací u Oriflame získáte možnost objednávat pro sebe a své blízké kosmetiku o 30% výhodněji. Každé 3 týdny Vám přijde zdarma nový katalog s novinkami u Oriflame. Výrobky můžete objednat online přes internet. Registrace Vás nezavazuje k žádným pravidelným odběrům!

využijte výhodné registrace

  • Po registraci můžete ihned nakupovat o 30% výhodněji.
  • Registrace je nyní v katalogu 1 až 3 (3.1-27.2) ZDARMA!!!
  • Každé 3 týdny obdržíte zdarma nový katalog.
  • Objednávat můžete přes internet, telefon, fax nebo poštou.
  • Zboží Vám bude doručeno až domů nebo si ho můžete vyzvednout ve vašem nejbližším odběrním místě. V hlavních centrech (PRAHA, BRNO, OSTRAVA) je možný okamžitý odběr zboží
  • Není stanovena minimální hodnota objednávky.
  • Nemusíte objednávat z každého katalogu

 

Program ÚSPĚŠNÝ START

Motivační program pro nové kosmetické poradce, který není podmínkou členství. Je to poděkování novým členům za jejich objednávky. Je jen na vás za kolik budete objednávat a jak často !!!


Program Úspěšný start je určen pro všechny nové kosmetické poradce pro období prvních šesti katalogových období.
Od 1.1.2009 jsme připravili nové nastavení celého programu, a nováčkové se tak mohou těšit na odměnu ve výši až 3 358 Kč.

Jeho cílem je v průběhu šesti katalogů vybavit nového kosmetického poradce vším potřebným pro jeho práci, od tašky Starter Kit přes Knihu krásy, až po školení výrobků a prodejních dovedností. Nezapomněli jsme ani na atraktivní kosmetické výrobky.

Nyní je registrace v katalogu 3 a 4 ZDARMA!!!

Věříme, že vám oba tyto nástroje pomohou lépe nabízet výdělkovou příležitost Oriflame. Získání nových kosmetických poradců je totiž nejen jejich, ale i vaše cesta k úspěchu.

VYSVĚTLENÍ A PODMÍNKY:
• Program „Úspěšný start“ je určen všem novým kosmetickým poradcům v začátcích jejich podnikání v prvních čtyřech obdobích platnosti katalogů od registrace.
• Na splnění každého kroku máte vždy období platnosti jednoho katalogu.
Splnění kroku 1 je podmíněno splněním 70 BO v období platnosti katalogu, ve kterém jste se zaregistrovali.
• Počet BO každého kroku můžete dosáhnout v požadovaném období kumulativně vždy jednou nebo více objednávkami.
• Bodové ohodnocení každého výrobku (BO) najdete v Ceníku Oriflame.
• V každém kroku programu můžete získat vždy pouze jeden nárok na dárek, nebo jednu sadu dárků zdarma.
• Získání dárků v rámci každého kroku je podmíněno splněním podmínek předcházejících kroků, tzn. výhody z Kroku 2 získáte splněním Kroku 1 v minulém období platnosti katalogu, výhody z Kroku 3 získáte pouze splněním Kroku 1 a Kroku 2 atd… Pokud tedy v některém z kroků nedosáhnete požadovaný počet BO, nelze pokračovat v dalších krocích úspěšného startu.
• Informace o tomto programu a aktuálních dárcích získáte v letáku Úspěšný start.
• Společnost si vyhrazuje právo nahradit jakýkoliv z uvedených výrobků výrobkem jiným ve stejné nebo vyšší hodnotě.
• Účastníci programu Úspěšný start se mohou zapojit i do programu Profesionální poradce.

Poukaz na školení OBCHODNÍ DOVEDNOSTI
v hodnotě 200 Kč jen za 50 Kč
Poukaz získáte nově ve čtvrtém kroku programu Úspěšný start. Toto tříhodinové školení vede odborná školitelka, která vás naučí mimo jiné, jak pracovat s katalogem, jak zvýšit hodnotu objednávek svých zákaznic, jak zvládat námitky a spoustu dalšího.

Poukaz na školení BUĎTE KRÁSNÁ S VÝROBKY ORIFLAME
v hodnotě 200 Kč jen za 50 Kč
Poukaz získáte ve druhém kroku programu Úspěšný start. Toto tříhodinové školení vede odborná školitelka, která vás provede celým sortimentem Oriflame a mimo jiné vás naučí jak používat Test pro určení typu pleti, Průvodce péčí o pleť a Paletu barev.

Vykročte úspěšně s programem Úspěšný start. Jak nejlépe čerpat VEŠKERÉ výhody, které Oriflame svým kosmetickým poradcům nabízí, vám poradí VAŠE CESTA K ÚSPĚCHU.UPOZORNĚNÍ: Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz

AktualityPozvánka do Studia Oriflame

  Pro všechny - líčení a poradenství v oblasti pleťové kosmetiky, možnost vyzkoušení a objednání výrobků přímo na místě. Pouze pro zájemce - ...

Celá zpráva >>

Členství v Oriflame zdarma

Připojte se k Oriflame právě teď ZDARMA Katalog 5 :  12.4-2.5.2016 registrace  ZDARMA!!! V období od 12.4-2.5.2016 zístkáte ZDARMA kosmetický výrobek v ...

Celá zpráva >>

Aktuální katalog

online katalog

Celá zpráva >>

Všechny aktuality >>